חיבוק יומי

הצורך להשתייך לקבוצה חברתית הוא צורך אנושי בסיסי. אנשים זקוקים למפגשים חברתיים והעשרה בכל שלב בחיים. חיבוק, יוזמה חברתית חדשה, המספקת פעילות לגיל השלישי, שכוללת התכנסות במרחב וירטואלי משותף, עם פנסיונרים מכל רחבי הארץ, שהמכנה המשותף לכולם הוא אהבת ספר ובני אדם.

ההזדמנות לפגוש ישירות על מסך המחשב או הטלפון נייד, קבוצת אנשים (בעיקר נשים) ולהקשיב יחד להקראה חיה של ספר איכותי, מתחילתו ועד סופו, מעניקה חוויה חדשה, מהנה ומרתקת.

יש לנו כיום 4 קבוצות חיבוק. לפניך ימי ושעות פעילות הקבוצה. תני לעצמך שעה של הפלגה למחוזות הדמיון עם ספרים ואנשים נפלאים.

לבחירת קבוצת החיבוק המתאימה לך:

1. קבוצת בוקר בזום: שני ורביעי ב-11:00
2. קבוצת אחה״צ בזום: שני, רביעי וחמישי ב-16:00
3. קבוצת ערב בזום: שני ורביעי ב-18:00
4. קבוצת הגינה הקהילתית ברעננה: ימי רביעי ב- 10 (גינת פעמונים, רח’ המיתר 18)
כל הקבוצות נפגשות יחד פעמיים בחודש בימי שישי ב-16:00, למפגש בו אנחנו מארחות סופר, יוצר או משורר לחיבוק שישי מהנה במיוחד.

למפגשי חיבוק יש יתרונות רבים, הבולטים מביניהם:

נעימים לצריכה ופשוטים לתפעול אנחנו מלוות ומדריכות באופן אישי
מעשירים, מרתקים, מאירי עיניים ולב
משפרים את מצב הרוח
בתדירות קבועה – בימים ושעות קבועים
מרחיבים את מעגל החברים מבלי לצאת מהבית
מפתחים את הדמיון ומשפרים את הריכוז
מעניקים תוכן לשיחה עם בני המשפחה
גורמים לגיל השלישי להישאר מעודכנים בתכנים עכשוויים

את ההשפעה החיובית שמייצרת הפעילות לגיל השלישי מרגישים כבר מהשבוע הראשון. החל מהסקרנות שמעוררת הכניסה למפגש וההיכרות עם המשתתפים, בהמשך החשיפה לספר המרתק שמקריאים במפגש והציפייה להמשך הקריאה, ועד לשיחות המרתקות שמתפתחות בסיום כל מפגש על הספר ועל החיים בכלל.

״כשמוכרים לאדם ספר, לא מוכרים לו רק 340 גרם של דפים, דיו ודבק, מוכרים לו חיים חדשים. אהבה וידידות והומור וספינות שיוצאות לים עם לילה, בספר מצויים השמים והארץ במלואם, בספר של ממש, אני מתכוון”.
כריסטופר מורלי, “פרנסוס על גלגלים”

לתשובות לשאלות נפוצות לחצו כאן