נעים להכיר

תמי פישל, יוצרת, כותבת ויזמית חברתית

פעילות חיבוק, המשלבת הקראת ספרים וסיפורים עם מפגש חברתי ותכנים מעשירים, היא יוזמה שיצרתי בתחילת ימי הבידודים והבדידות הזכורים לנו היטב אי שם ב-2020. בזכות החיבוק שיצרתי, אני זוכה להכיר מקרוב מגוון רחב של אנשים מכל רחבי הארץ, שהמכנה המשותף ביניהם הוא אהבת ספרים וחברים ויחד אנחנו חולקים שעות שבועיות מעשירות במיוחד.

תמי פישל
תמי פישל יוזמת חיבוק

מפגש חברתי קבוע כל שבוע

במסגרת מפגשי הקריאה של חיבוק, מתקיים כל שבוע מפגש סיפור חברתי בקבוצה אינטימית, במהלכו מתקיימת קריאה מתוך ספר מרתק בהמשכים ומתקיים דיון מעשיר ומפרה בין כל הנוכחים במפגש. יש מקום לכל הדעות, כל משתתפת והדמיון שלה.
החוויה של קריאת ספר מתחילתו ועד סופו יחד מיוחדת במינה – אנחנו חווים יחד את המתח, את הציפייה ובעצם כל התפתחות בעלילה. ההשתתפות במפגשים אינה מצריכה הכנה מיוחדת, המשתתפים אינם נדרשים לקרוא את הספר לפני – אנחנו עושים הכל!
המפגשים התכופים והקבועים, מייצרים קשרים חברתיים ומהווים עבור המשתתפים הזדמנות לשמוע ולהשמיע את אשר עולה במוחם, בדרך יצירתית ובסביבה מעשירה ונעימה. היתרון שהמפגשים מתקיימים בסלון וירטואלי, מאפשר לכל משתתף להתחבר מכל מקום בארץ ומכל מקום בבית, בהתאם לבחירתו ולנוחותו האישית.

עליי בקצרה

אני בעלת תואר שני בתקשורת ועיתונאות מהאוניברסיטה העברית, כותבת מאז ומתמיד, כתיבה יצירתית, כתיבה שיווקית וקופירייטינג. כשאני לא מבלה עם קבוצות החיבוק שלי, אני בעלת סטודיו עצמאי למיתוג עסקים. כותבת ומעצבת את כל צרכי העסק השונים, לחברות מובילות בישראל ולעסקים קטנים בצמיחה.
בזכות החיבוק, אני מממשת את אהבתי לספרים, לחברים ולהנחיית קבוצות, ויחד  עם חברות הקבוצות שלי אנחנו מפליגות לשיחות מרתקות על החיים, על הספרים ועל הקשר ביניהם.

אין שום דבר מורכב בחיבוק, סך הכל ידים פשוטות. אהרן בס

ההרשמה עדיין פתוחה!
לקבוצת קריאת בוקר בימי ראשון ב-9, ליצירת קשר 

לשליחת וואטסאפ יש ללחוץ >

להאזנה לראיון ברשת א׳ עם תמי פישל, יוצרת חיבוק>

על חיבוק בתקשורת>

לקריאת סיפורים קצרים שכתבה תמי פישל>