נעים להכיר

תמונה של רננה בן ארי ותמי פישל
רננה בן-ארי ותמי פישל | צילום: אברהם ברקוביץ

אנחנו שתי נשים יזמיות שחולקות כבוד, הערכה וקירבה לגיל השלישי.

רננה בן-ארי

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות, עוסקת בהכשרה, פיתוח והדרכה בארגונים בעולם המיומנויות ההתנהגותיות, הכשרה וליווי של מנחים. מדריכת קבוצות לחו״ל בעקבות ספרים, יוצרת בתחומי הצילום והכתיבה.

תמי פישל

קופירייטרית ומעצבת גרפית, בעלת עסק למיתוג עסקים, בעלת תואר שני בתקשורת ועיתונאות וניסיון של שנים בענף הפרסום והתקשורת. יוזמת ומאמנת קבוצת טניס מעורבת לנשים חרדיות וחילוניות.

את החזון שלנו לחולל השפעה חיובית על מצבו של המבוגר ולהקל על הבדידות המאפיינת את גיל הזהב, אנחנו מממשות באמצעות חדשנות חברתית המשלבת טכנולוגיה, מפגש אנושי ותכנים מעשירים.
במסגרת מיזם חיבוק, מתקיימים מדי יום מפגשי סיפור חברתיים בקבוצות אינטימיות של כ-15 משתתפים בגיל השלישי, במהלכם ישנה הקראה חיה של ספר שנבחר בקפידה ומתקיים דיון מעשיר ומפרה בין כל הנוכחים במפגש.
המפגשים התכופים והקבועים, מייצרים קשרים חברתיים ומהווים עבור המשתתפים הזדמנות לשמוע ולהשמיע את אשר עולה במוחם, בדרך יצירתית ובסביבה מעשירה ונעימה.

הצורך לשתף, להעניק ולחוות עם אדם נוסף רגעים בחיים. זאת מהות חברות בעיניי. יש אנשים שיש להם צורך מועט בזה ויש כאלה שרואים בזה צורך הכרחי. תמי פישל, ״החיבוק שלנו״