נעים להכיר

אנחנו שתי נשים יזמיות שחולקות כבוד, הערכה וקירבה לגיל השלישי.

רננה בן-ארי

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות, עוסקת בהכשרה, פיתוח והדרכה בארגונים בעולם המיומנויות ההתנהגותיות, הכשרה וליווי של מנחים. מדריכת קבוצות לחו״ל בעקבות ספרים, יוצרת בתחומי הצילום והכתיבה.

תמי פישל

קופירייטרית ומעצבת גרפית, בעלת עסק למיתוג עסקים, בעלת תואר שני בתקשורת ועיתונאות וניסיון של שנים בענף הפרסום והתקשורת. יוזמת ומאמנת קבוצת טניס מעורבת לנשים חרדיות וחילוניות.

פעילות בעלת השפעה חיובית לפנסיונרים

את החזון שלנו לחולל השפעה חיובית על מצבו של המבוגר ולהקל על הבדידות המאפיינת את גיל הזהב, אנחנו מממשות באמצעות חדשנות חברתית המשלבת טכנולוגיה, מפגש אנושי ותכנים מעשירים.
במסגרת מיזם חיבוק, מתקיימים כמה פעמים בשבוע מפגשי סיפור חברתיים בקבוצות אינטימיות של כ-15 גימלאים, במהלכם מתבצעת הקראה חיה של ספר מרתק על ידי מנחה מקצועית ומתקיים דיון מעשיר ומפרה בין כל הנוכחים במפגש.
המפגשים התכופים והקבועים, מייצרים קשרים חברתיים ומהווים עבור המשתתפים הזדמנות לשמוע ולהשמיע את אשר עולה במוחם, בדרך יצירתית ובסביבה מעשירה ונעימה.
בימי שישי מתקיים מפגש “חיבוק שישי” לכל קבוצות הגיל השלישי יחד שבו מתארח סופר, יוצר או משורר המעניק טעימה מהיצירה שלו ומאפשר לנוכחים לשאול שאלות. מפגש שישי מסיים את השבוע בחיוך ומעניק לגימלאים חיבוק חם ומלא תוכן לקראת הסופ”ש.

לימי ושעות פעילות הגימלאים

לשאלות ותשובות נפוצות

אין שום דבר מורכב בחיבוק, סך הכל ידים פשוטות. אהרן בס